Projektowanie wnętrz / Inwestycje.    
 

Oferujemy wyszukanie nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego (Nasza firma dysponuje szeroką ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego w całej Polsce. Oferowane nieruchomości charakteryzują się szerokim podziałem ze względu na stan techniczny, lokalizację, proponowane przeznaczenie i tym podobne zmienne mające jednak podstawowy wpływ na cenę.

W zależności od oczekiwań klienta i przeznaczenia danej nieruchomości przedstawimy ofertę składającą się z kilku lub kilkunastu propozycji.

Nasza wstępna oferta składa się z:

  • Podstawowego opisu nieruchomości (ilość mkw, stan techniczny, ilość pomieszczeń, ewentualnie powierzchnia gruntu)

  • Ogólnej informacji o danym terenie lub/i dzielnicy

  • Specyfikację porównawczą nieruchomości dostępnych na danym terenie: stosunek cena do jakości

 
 

Propozycję dalszych działań), tereny pod inwestycje (Biorąc pod uwagę że po wejściu Polski do Unii Europejskiej nasz kraj otrzyma znaczące dotacje na budowę i modernizacje autostrad uważamy że nastąpi znaczący wzrost zakupu terenów pod inwestycje. Powyższy przykład pozwala nam wierzyć że w ciągu kilku najbliższych lat wraz z budową dróg w ich pobliżu powstaną takie obiekty jak: stacje benzynowe, hotele, sklepy, itp. Z pewnością drogi te przebiegać będą w pobliżu miast co spowoduje powstanie i rozbudowę już istniejącej bazy logistycznej dla transportu samochodowego, rozwój budownictwa mieszkaniowego oraz rozwój wszelkiego rodzaju firm.
Biorąc pod uwagę te fakty służymy wszelką możliwą pomocą dla przyszłych inwestorów.

Przykład: międzynarodowa firma poszukująca pensjonatu w Beskidzie Śląskim lub Żywieckim.), obiekty działające do przejęcia (W związku ze zmiennymi warunkami ekonomicznymi oferyjemy wyszukanie już działających obiektów do przejęcia. Często okazuje się to najszybszym rozwiązaniem dla inwestora) oraz dowolne obiekty do adaptacji.

 
   
Projekt i wykonanie eProjekt.pl
D&D Decorare © Wszystkie prawa zastrzeżone 2004-2010
(+48) 607 779 155
(+48) 603 802 809

Promowane słowa: Projektowanie, aranzacja, Bielsko-Biala